1xbet

Manisa'da kesintisiz içme suyu için MASKİ sahada - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

7 Temmuz 2022 - 13:37

Manisa’da kesintisiz içme suyu için MASKİ sahada

MASKİ Genel Müdürlüğü, Sarıgöl ilçesine bağlı Dindarlı mahallesinde olumsuz hava koşulları dolayısıyla zarar gören elektrik trafosunu yenileyerek …

Manisa’da kesintisiz içme suyu için MASKİ sahada
Son Güncelleme :

11 Nisan 2022 - 0:08

19 views

MASKİ Genel Müdürlüğü, Sarıgöl ilçesine bağlı Dindarlı mahallesinde olumsuz hava koşulları dolayısıyla zarar gören elektrik trafosunu yenileyerek, vatandaşa kesintisiz içme suyu ulaşmasını sağladı.

MANİSA (İGFA) – Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisalıların içme suyu tüketimini kesintisiz ve kaliteli hale getirmek adına enerji temini çalışmalarına da ağırlık veriyor. Bu amaçla MASKİ, hava şartları nedeniyle arızalanan sistemleri kısa sürede çalışır hale getiriyor.

Son olarak Sarıgöl ilçesine bağlı Dindarlı Mahallesinde olumsuz hava koşulları nedeniyle bozulan elektrik trafosunu yenisi ile değiştirdi.

Elektrik, Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı ekiplerince gerçekleştirilen çalışma sayesinde, mahallelerin içme suyu sondajlarına enerji sağlayan sistemin uzun süre devre dışı kalması önlenerek vatandaşa içme suyu sağlandı.