1xbet

Kocaeli İzmit’te nostaljik Ramazan akşamı - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

25 Haziran 2022 - 08:03

Kocaeli İzmit’te nostaljik Ramazan akşamı

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Rauf Orbay Sokak’ta esnaf ve vatandaşlarla birlikte iftar yaptı KOCAELİ (İGFA) -İzmit …

Kocaeli İzmit’te nostaljik Ramazan akşamı
Son Güncelleme :

11 Nisan 2022 - 0:10

22 views

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Rauf Orbay Sokak’ta esnaf ve vatandaşlarla birlikte iftar yaptı

KOCAELİ (İGFA) –İzmit Belediyesi, geçtiğimiz aylarda yeni yüzüyle hizmete sunduğu İzmit’in cazibe merkezi Rauf Orbay Sokak’ta esnaf ve bölge sakinleri ile birlikte iftar programı gerçekleştirdi.

İftar programından önce sokakta Karagöz ile Hacivat, Nasrettin Hoca, Meddah Hikâyeleri ve sihirbazlık gösterileri yapıldı. Ayrıca İzmit Belediyesi Kent Orkestrası konserleriyle vatandaşlara keyifli dakikalar yaşattı.

Birbirinden renkli etkinliklerin gerçekleştiği alan İzmit’i eski günlerine geri götürürken İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet de orucunu bölge esnafı ve vatandaşlarla birlikte açtı. Herkesi tek tek selamlayan Başkan Hürriyet, vatandaşlara daha nice Ramazanlarda hep birlikte aynı sofrayı paylaşma temennisinde bulundu.