van haber

İzmit Belediye Başkanı'ndan sitemli 'nitelikli iş' paylaşımı - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

21 Haziran 2024 - 03:47

İzmit Belediye Başkanı’ndan sitemli ‘nitelikli iş’ paylaşımı

Kocaeli’de İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet Fethiye Caddesi ve Yeşilova’da 2 büyük projeyi aynı anda gerçekleştirdiklerinin …

İzmit Belediye Başkanı’ndan sitemli ‘nitelikli iş’ paylaşımı
Son Güncelleme :

06 Mart 2022 - 18:09

121 views

Kocaeli’de İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet Fethiye Caddesi ve Yeşilova’da 2 büyük projeyi aynı anda gerçekleştirdiklerinin altını çizerek, “Projelerde verdiğimiz zamanın çok önünde ve nitelikli iş yapıyoruz” dedi.

KOCAELİ (İGFA) – İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet hızla ilerleyen Fethiye Caddesi ve Yeşilova’da gerçekleştirilen projelere dair sosyal medya hesabından sitemli paylaşımda bulundu.

“Varsın birileri karalamaya çalışsın. Görevimiz olmadığı halde ilçe belediyesi olmamıza rağmen büyükşehirin yapması gereken alt yapı işini yapıyoruz” diyen Başkan Fatma Kaplan Hürriyet, paylaşımında, “Hem Fethiye Caddesi, hem de Yeşilova’da 2 tane büyük projeyi alt yapıları ile birlikte aynı anda yürütüyoruz. Fethiye’de büyükşehir İSU’nun yıllar önce yapması gereken alt yapıyı, Yeşilova’da da özelleştirilen elektrik şirketlerinin yıllarca yapmadığı yatırımı yapıyoruz. Ve çok da iyi gidiyoruz çok şükür. Manevra kabiliyetinin dahi olmadığı dar sokaklarda zor koşullara rağmen titizlikle ve tüm önlemleri alarak çalışmaya devam ediyoruz. Verdiğimiz zamanın çok önünde ve nitelikli iş yapıyoruz” ifadelerini kullandı.