1xbet

Bursa Gürsu'da sulama borularını çalan hırsızı yakalandı - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

11 Ağustos 2022 - 12:13

Bursa Gürsu’da sulama borularını çalan hırsızı yakalandı

Bursa’nın Gürsu ilçesinde sulama borularını çalan hırsız İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekiplerin titiz takibi ile yakalandı. BURSA (İGFA …

Bursa Gürsu’da sulama borularını çalan hırsızı yakalandı
Son Güncelleme :

05 Nisan 2022 - 0:28

14 views

Bursa’nın Gürsu ilçesinde sulama borularını çalan hırsız İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekiplerin titiz takibi ile yakalandı.

BURSA (İGFA) – Bursa’nın Gürsu ilçesi Kazıklı Mahallesi,Çınardibi Mevkiinde bir şahsın yaklaşık 150 adet sulama borularının çalınması olayı ile ilgili olarak yapılan inceleme sonucunda bir kamyonet ve aracın Y.P. (43) isimli şahıs tarafından kullanıldığı tespit edildi.

Edinilen bilgiye göre olayla ilgili olarak Y.P. isimli şahıs araç ile birlikte yakalandı.

Şüpheli şahsın alınan ifadesinde suçunu kabul ettiği, ayrıca farklı tarihlerde başka şahısların tarlasından Kazıklı Mahallesi Dedealtı Mevkiinde yaklaşık 100 metre uzunluğundaki sulama boruları ile Cambazlar Mahallesi Orman Dibi Mevkiinde 19 adet sulama borularını çaldığını itiraf etti.

Bahse konu olaylarla ilgili 13 suç kaydı mevcut olan şüpheli Y.P. adlı şahıs adli makamlara sevk edildi.