1xbet

Bursa'da Jandarma'dan trende denetim - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

17 Ağustos 2022 - 12:30

Bursa’da Jandarma’dan trende denetim

Bursa İl Jandarma Komutanlığı’nca Büyükorhan İlçesi Piribeyler Tren İstasyonu ile Harmancik ilçesi Gökçedağ Tren İstasyonu arasında TCDD’ ye ait …

Bursa’da Jandarma’dan trende denetim
Son Güncelleme :

05 Nisan 2022 - 0:30

19 views

Bursa İl Jandarma Komutanlığı’nca Büyükorhan İlçesi Piribeyler Tren İstasyonu ile Harmancik ilçesi Gökçedağ Tren İstasyonu arasında TCDD’ ye ait izmir-Ankara ve İzmir-Eskişehir illeri arasında sefer yapan trenlerde seyir halindeyken vatandaşların huzur ve güvenliği için arama ve kontrol faaliyeti yapıldı.

BURSA (İGFA) – Büyükorhan ve Harmancık ilçesindeki tren ve istasyonlarda; toplam 28 personel ile “Takip” ve “Namlu” isimli Uyusturucu ve Bomba Arama Kopeklerinin katılımıyla huzur ve güvenlik faaliyeti gerçekleştirildi.

İl Jandarma Komutanlığı tarafından hareket halinde icra edilen faaliyette, toplam 193 yolcunun sorgusu yapılırken, alınan arama kararına göre yolcuların üzerinde ve trende çeşitli aramalar yapıldı.

Kontrollerde herhangi bir suç unsuruna rastlanılmazken, faaliyete katılan uyuşturucu ve bomba arama köpekleri yolcuların ilgi odağı oldu.

Vatandaşlar yapılan denetimin son derece yararlı olduğunu belirterek ekiplere teşekkür etti.