1xbet

van haber

Yükselen Burç Öngörüsü - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

20 Mart 2023 - 13:23

Yükselen Burç Öngörüsü

Yükselen Burç Öngörüsü
Son Güncelleme :

17 Ocak 2023 - 21:28

30 views

Yükselen burç öngörüsü, çoğu kişinin hayatında önemli bir yere sahiptir. Astroloji ile ilgilenen herhangi bir birey ilk kez tanıdığı insanın hal ve tavırlarından bile onun burç ve yükselen burcu hakkında tahminlerde bulunabilir. Bu öngörülerin sebebi belirli özelliklerdir. Her güneş burcunun farklı özelliklere sahip olması gibi her yükselen burç da genel ve özel özellikler ile birlikte değerlendirilir.

Yükselen burç öngörüsü için yalnızca bir kişinin doğum günü, saati ve yeri yetebilir. Ancak bazı durumlarda doğum saatinin yanlış bilinmesi ile birlikte kişinin sahip olduğu özelliklerden yükselen burç öngörüsü yapılabilir. Yükselen burcun bu kadar önemli olmasının altında yatan sebep, kişinin hayatla uyum içinde olmasını etkilemesidir.

 Yükselen Burç Uyumu

Yükselen burç uyumu da öngörü kadar önemlidir. Gündelik hayatta kullanılan “o kişiyle yıldızımız uymuyor” cümlesi astrolojide de örnek teşkil edecek bir cümledir. Bir kişiyle anlaşıp bir şeyler paylaşabilmek için burç uyumu oldukça önemlidir. Gezegenler nasıl evrende bir uyum içinde hareket edip farklı özelliklere sahipse insanlarda tıpkı gezegenler gibidir. Sitemizde  yükselen burçların birbiriyle olan uyumunu sizler için anlatıyoruz.

Yükselen burcumuzu ve güneş burcumuzu belirleyen gezegenler ve onların hareketleri uyum konusunda da devreye girer. Burçların her biri farklı özelliklere sahiptir ve bu özelliklerin uyumsuz olması belirli çatışmalara sebep olur. Ayrıca gezegenlerin haftalık ve aylık hareketleri bile insan ilişkileri ve uyumu etkiler. Sizleri de yükselen burç uyumunuzun yorumu için sayfamıza bekleriz.