1xbet

Türkiye'nin En Yeni Webmaster Platformu - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

25 Haziran 2022 - 08:39

Türkiye’nin En Yeni Webmaster Platformu

Türkiye’nin En Yeni Webmaster Platformu
Son Güncelleme :

23 Mart 2022 - 16:35

17 views

Webmaster platformu; kelime itibari ile webmaster forumu anlamına gelmektedir. Bu sitelerde internetten para kazan mantığı bulunur. Örnek olarak site yaptırmak isteyen kişiler kendi aralarında domain, hosting, grafik, seo, backlink, wordpress (en çok kullanılan çok amaçlı hazır script) tema, eklentileri, sosyal medya takipçi gibi temel ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile ticaret yaparlar.

Webmaster Platformu

Webmaster platformu içerisinde hizmet arayan ve hizmet veren webmaster üyeleri bulundurur. Bu üyeler sorunlarını ücretli veya ücretsiz çözebilecek hizmet verenleri ararlar. Sitelerin ana ihtiyaçları dışında içeriklere ihtiyacı bulunur. Webmaster forumu aynı zamanda makale yazarlarını da bünyesinde barındırarak internette ki sitelerin içerik ihtiyacını karşılamalarına yardımcı olur. Kısacası internet sitelerin doğması, büyümesi ve hazırlanması gibi konular bu platformda gerçekleşir.

İnternetten Para Kazan

İnternetten para kazan kelimesini araştırmaya başladığınızda webmaster forumu içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Çünkü internetten para kazanmak webmaster platformu sayesinde dahada kolaylaşır. İnternetten para kazanmanın en kolay yolu seo uyumlu makale yazarlığı yapmaktadır. 100 kelime başına ücretler 3-3,5 TL arasında değişmektedir.

Günlük 3000 kelimeye kadar makale yazmak, size internetten para kazan işini denemek için harika bir sebeptir. Webmaster forumu kaydınızı gerçekleştirdikten sonra, SEO uyumlu makale yazmayı öğrenmeniz gereklidir. Bu sizin yaklaşık olarak bir kaç gününüzü alacaktır. Kısa bir hesap yapacak olursak; Eliniz alışana kadar günde 2 adet 500 kelime sipariş alsanız; günde 1.000 aylık 30.000 kelime yapar. 30.000/100*3= 900 TL kazanabilirsiniz. 1.000 kelime makale yazmak, eliniz alıştıktan sonra yaklaşık olarak günde 30 dakikanızı alacaktır.

Webmaster Forumu Başka Neleri İçerir?

Webmaster forumu, işletme sahiplerininde odağı halindedir. Bir restorantınız veya bir işletmeniz olduğunu varsayalım. Öncelikle fikir danışmak için muazzam bir alandır. Çünkü webmaster platformu sizden başka yüzlerce işletme sahibinide bünyesinde barındırır. Google üzerinden reklam vermek isterseniz, yüzlerce Google Adwords uzmanı arasından sizin bütçenize en fiyat/performans olanını seçebilirsiniz. Uzmanların referanslarını inceleyebilir ve buna uygun şekilde karar verebilirsiniz.

Sosyal medya fenomeni mi olmak istiyorsunuz? Webmaster forumu yüzlerce fenomen içerir ve kendi sayfanızın reklamını verebilirsiniz veya grafikerler aracılığı ile sosyal medya hesabınıza grafik tasarımı yaptırabilir. Sosyal medya uzmanları aracılığıyla hesabınız için instagram üzerinden düşük bütçe ile en çok verim alabileceğiniz reklamın çıkılmasını sağlayabilirsiniz