1xbet

Trabzon Saç Ekimi - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

28 Eylül 2022 - 00:45

Trabzon Saç Ekimi

Trabzon Saç Ekimi
Son Güncelleme :

03 Ağustos 2022 - 12:09

17 views

Trabzon Saç Ekimi

Trabzon’da ve İstanbul’da hizmet veren saç ekimi firmamız Turkey Hair Center profesyonel tekniklerle yeni saçlara kavuşmanızı sağlayacaktır. Kliniğimizde Fue tekniği ile yenilenmiş bir görüntü elde edebilirsiniz.

Trabzon saç ekimi kliniğimizde işlemlerimiz yara izi bırakmayan özel bir teknikle gerçekleşmektedir. Sağlıklı saç köklerinin olduğu yerden yapılan transfer kök hücreleri yeni yerlerinde kalıcı hale gelir. Kliniğimizde donör saç kökü alanı tanımlaması konusunda titizlikle kontrollerimizi gerçekleştiriyoruz.

Fue Tekniği Saç Ekimi Nedir?                                                    

Fue tekniği tıraş edilen donör noktasının greftler alındıktan sonra işlenmesi yöntemidir. Yara iyileşme süreci diğer tekniklere göre daha hızlı olan yöntemde deneyimlerimiz sayesinde başarılı sonuç alırsınız.  Donör kaybının olmaması için eşit ve homojen bir nakil süreci gerçekleşmektedir. Tekniklerimizdeki diğer seçenekleri de Turkey Hair Center uzmanlarımızla görüşebilirsiniz. Kliniğimize başvuran tüm danışanlarımıza özel şekilde analiz ve tedavi programı sunuyoruz.

Saç Ekimi Başvurusu

Tıraşsız veya tıraşlı saç ekimi talepleriniz için Turkey Hair firmamıza başvurabilirsiniz. Kadın ve erkek danışanlarımıza başvuru yaptıktan sonra tedavi süreci hakkında bilgilendirme yapıyoruz.  Yeni ve kalıcı saçların çıkacağı süreç içerisinde uzman önerilerini dikkate almanız ayrıca önemlidir. Sağlıklı ve profesyonel bir şekilde yapılan saç nakli operasyonunun ardından kalıcı ve doğal sonuçlar sizi bekleyecektir.

DHI Saç Ekimi Tekniği

DHI saç ekim tekniği kesi açılmadan yapılan ve hastalar için zamandan tasarruf sağlayan bir işlemdir. Saçınızın tamamı tıraş edilmeden saç ekimi operasyonu yaptırmak istediğinizde bu yöntemi kullanarak avantajlı bir sonuç elde edebilirsiniz. Ağrısız ve etkili bir süreç için  Turkey Hairtransplant Center saç ekimi ve estetik kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.Saç ekimi operasyonu öncesinde ve sonrasında uzmanlarımız sizler için gerekli olan tüm desteği sunacaktır.