1xbet

van haber

Little Caesars Zula Kadınlar Ligi Yeni Sezon İsim Sponsoru Oldu - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

19 Mayıs 2024 - 20:52

Little Caesars Zula Kadınlar Ligi Yeni Sezon İsim Sponsoru Oldu

Enfes lezzetleri ile esporu ve esporcuyu her daim destekleyen Little Caesars, Türkiye’nin kadın oyunculara özel ilk ve tek espor organizasyonu …

Little Caesars Zula Kadınlar Ligi Yeni Sezon İsim Sponsoru Oldu
Son Güncelleme :

09 Mart 2022 - 2:54

102 views

Enfes lezzetleri ile esporu ve esporcuyu her daim destekleyen Little Caesars, Türkiye’nin kadın oyunculara özel ilk ve tek espor organizasyonu olan Zula Kadınlar Ligi’nin üçüncü sezon isim sponsoru oldu.

Her zevke hitap eden pizzalarıyla paylaşma duygusunu artıran Little Caesars, espor kulvarında Türkiye’nin tek resmi yerli espor ligi Zula ile olan iş birliğini, Zula Kadınlar Ligi üçüncü sezonu isim sponsoru olarak devam ettiriyor.

Türkiye’nin kadın oyunculara özel ilk ve tek espor organizasyonu olan Zula Kadınlar Ligi, üçüncü sezonuyla Zula severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni sezon Lig formatında olacak ve her takım birbiriyle bir defa karşılaşacak. Takımlar lig sıralamasına göre turnuva ağacına yerleşecek. Sekiz takım, 6 hafta boyunca 50 bin TL’lik ödül havuzu için mücadele edecek. Toplamda 56 karşılaşmaya sahne olan lig karşılaşmaları, Zula Oyun Espor YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Espordaki toplumsal cinsiyet kalıplarını kırmaya yönelik çalışmaların devam ettiğini anlatan Çelebi Gıda A. Ş. ve Little Caesars Pazarlama Direktörü Pelin Çiftçioğlu “Esporda her beş oyuncudan sadece biri kadın. Sanal ortamdaki dil de bu sonuca bağlı olarak son derece cinsiyet ayrımı yapıyor. Bütün bunların hızla değişmesi ve cinsiyet dengeli bir espor dünyası geliştirmemiz gerekiyor. Türkiye’nin kadın oyunculara özel ilk ve tek espor organizasyonu olan Zula Kadınlar Ligi üçüncü sezonunun isim sponsoru olmaktan çok mutluyuz. Önümüzdeki dönem de bu alanda yeni yatırımlar yapmaya devam edeceğiz. Zula Kadınlar Ligi’nin yeni sezonunda mücadele verecek esporculara Little Caesars ailesi olarak başarılar diliyoruz” dedi.

Sponsorluk kapsamında Little Caesars’ın Zula Gamer Menü’sünü www.littlecaesars.com.tr üzerinden satın alan pizzaseverler, kendilerine gönderilen promosyon kodlarıyla oyunun farklı aşamalarında kullanabilecekleri Zula Altın kazanıyor. Bu sezon için menülerde kazanılabilecek maksimum ödül 100 bin Zula Altına yükseltildi.

Little Caesars Pizza’nın tüm lezzetleri ve kampanyaları hakkında ayrıntılı bilgi için www.littlecaesars.com.tr adresini ziyaret edebilir, 444 52 44 ve 0850 800 30 15 numaralı telefonlardan ve 0532 010 52 44 whatsapp sipariş hattından sipariş verilebilir. Ayrıca Little Caesars Türkiye mobil uygulamasını indirerek Little Caesars fırsatlarından haberdar olunabilir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı