1xbet

van haber

Karton Palet ve karton Paketleme - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

29 Ocak 2023 - 14:30

Karton Palet ve karton Paketleme

Karton Palet ve karton Paketleme
Son Güncelleme :

30 Ekim 2022 - 21:02

28 views

Geleneksel paletlere göre daha hafif ve sağlam olan karton paketler çevre dostu olmasıyla da bilinmektedir. Bu özellikleri ahşap paletlere göre onu daha fazla tercih edilebilir yaparken her türlü sektörde de popüler hale getirmiştir. Karton palet kağıt olmasından dolayı ilaçlama ya da kimyasal kullanılmasına gerek yoktur. Parazit oluşmayacağından dolayı ahşap paketlere göre daha sağlıklıdır. Üzerinde herhangi bir çivi ya da kıymık gibi yaralayıcı etkenin bulunmaması taşırken de taşıyıcının yaralanmasına neden olmaz.

Kağıt paletlere ahşap ve plastiğe göre daha ekonomiktir. Hafif olması taşınmasını kolaylaştırırken çoklu alımlarda da fiyat avantajı sağlayacaktır. Ebat seçimi kişinin kendisine bağlı olarak değişir. Büyük ebatlarda olabildiği gibi daha küçük ebatlarda da yapılabilir. Taşınacak ürünün hacmi ve ağırlığı kullanılacak paketin boyutlarının belirlenmesine neden olacaktır.

Karton Paketleme

Ürün satışında en önemli konu lojistiktir. Bugün pek çok firma ürünlerine güveniyor olsa da paketleme işlemini doğru yapamadıklarından dolayı kurumsallıktan uzaklaşmaktadır. Oysaki bir ürünün kalitesini ortaya çıkaran ve markayı daha değerli yapan şey onu nasıl servis ettiğinizle alakalı bir durumdur. Yaptığınız paketleme kurumsallığınıza yakışır düzeydeyse alıcılar da size güvenecek ve bundan sonraki alımlarda da sizin tekrardan iletişime geçecektir.

Firmamız karton palet ve paketleme konusunda ihtiyacınız olan kağıt paletleri size istediğiniz sayıda ulaştıracaktır. Artık ürünlerinizin taşınması ve muhafazası gibi faktörler kağıt kartonlar sayesinde problem olmaktan çıkacaktır.