1xbet

van haber

İzmirim Kart Nedir, Ne İşe Yarar? - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

20 Mart 2023 - 12:39

İzmirim Kart Nedir, Ne İşe Yarar?

İzmirim Kart Nedir, Ne İşe Yarar?
Son Güncelleme :

06 Ocak 2023 - 13:57

33 views

Büyükşehirlerde belediyelerin vatandaşlara ekonomik destek olması ve daha iyi hizmet sunabilmesi için başlattıkları bir takım projeler vardır. İzmirim kart, İzmir Büyükşehir Belediyesinin toplu ulaşımda kullanılmak amacıyla vatandaşlara sunmuş olduğu bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde kullanıcılar pek çok hizmeti aynı anda alabilirler. Örneğin Metro, tren, vapur gibi ulaşım araçlarında ve diğer hizmetlerde turnikelerden geçişlerde kullanılmak amacıyla hazırlanmıştır. İzmirim kart internet üzerinden alınabilir, banka kartları ile online yükleme imkanına sahip olan bu kart sayesinde ulaşım ve girişlerde yaşanabilecek engellemelerde ortadan kaldırılmış olacaktır.

İzmirim Kart kimler alabilir?

İzmirim kart kişiye özel olan bir karttır, öğrenciler, öğretmenler, 60 ve 65 yaş kartı bulunanlar başvuruda bulunabilir. Bu karta sahip olunması halinde ise indirimli olarak yukarıda bahsettiğimiz haklardan yararlanılabilir.

Getir İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Getir binlerce ürünü sipariş edebileceğiniz online bir platformdur. Getir kuryeleri tarafından sipariş edilen tüm ürünler kısa sürede evinize kadar getirilebilir. Getir kullanıcılara konfor sağlarken aynı zamanda önemli bir iş kapısı olarak da bilinmektedir. Bugün pek çok kişi getir iş başvurusu yaparak kazanç elde etmeyi tercih etmektedir.  En büyük avantajı ise kendi motorunuzla kendi istediğiniz şekilde çalışabiliyor olmanızdır. Bunu ek bir iş olarak yapabildiğiniz gibi daha fazla kazanç elde etmek içinde yapabilirsiniz. Çalıştığınız süre kadar para kazanma imkanına sahip olursunuz.