1xbet

van haber

A1 Capital’de görüntülü hesap açma dönemi başlıyor! - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

19 Mayıs 2024 - 20:57

A1 Capital’de görüntülü hesap açma dönemi başlıyor!

Sermaye piyasalarının önde gelen aracı kurumlarından A1 Capital yeni hesap açma özelliğini duyurdu. Evrak süreci ve bekleme süresi olmaksızın …

A1 Capital’de görüntülü hesap açma dönemi başlıyor!
Son Güncelleme :

09 Mart 2022 - 3:14

107 views

Sermaye piyasalarının önde gelen aracı kurumlarından A1 Capital yeni hesap açma özelliğini duyurdu. Evrak süreci ve bekleme süresi olmaksızın hesap açma imkânı sunan “Görüntülü Hesap Açma” özelliği ile hizmet vermeye başladı.

Türkiye’nin önde gelen aracı kurumlarından A1 Capital, hesap açma kolaylığı sağlayan yeni özelliğini bugün itibariyle kullanıma sundu. Yeni yatırımcıların evrak toplama sürecine girmeden, herhangi bir işlem onayı beklemeden, posta veya kurye süreci olmadan, yatırım dünyasına adım atabileceği “Görüntülü Hesap Açma” özelliği bugün itibarıyla hizmete alındı.

Dijital dönüşüm ve yapay zekâ temelli hizmetleri yakından takip ederek yatırım sağlayan A1 Capital, bu hizmet ile yeni yatırımcılara çok daha kolay hesap açma imkânı sunacak. Dakikalar içerisinde yatırım hesabı açılabilen “Görüntülü Hesap Açma” özelliği ile yatırımcılar herhangi bir evrak toplama ve yükleme ile vakit kaybetmeden yatırım hesaplarını açabilecekler.

Dakikalar içerisinde ücretsiz olarak hesap açılabilecek

Yatırım hesabı açmak isteyen kullanıcılar a1capital adresinden “Görüntülü Hesap Açma” sistemine ulaşabilecek. A1 Capital satış ve operasyon uzmanları ile görüntülü olarak gerçekleşecek olan görüşme sonucunda anında hesap açma işlemi kısa sürede tamamlanacak.

Dijital onay ile gerçekleşecek olan yatırımcı hesabı açılışları ile evrak toplama, bekleme süresi, kurye süreci gibi uzun vakit alan süreçler ortadan kaldırılacak. Yatırımcılar bu hizmetten ücretsiz olarak faydalanabilecek.

Yeni yatırımcılar için çok faydalı bir adım

Yeni özellikleri Görüntülü Hesap Açma hakkında konuşan A1 Capital Genel Müdürü Mehmet Serkan Esenpak, “Duyurduğumuz bu yeni özelliğimiz ile yatırımcılarımızın borsa dünyasına daha hızlı adım atmasını sağlamayı hedefliyoruz. Öncesinde uzun vakit alan evrak toplama süreci ve günler süren kurye, imza süreçleri ile yatırımcıların borsaya adım atması oldukça uzun vakitlere sebep oluyordu. Aracı kurumların da kullanımına açılan Görüntülü Hesap Açma imkânı ile çok hızlı bir şekilde yatırım hesabı açmış olacağız. Dijital onay yolu ile dakikalar içerisinde sunacağımız bu hizmeti tamamen ücretsiz olarak yatırımcılara sunacağız. Zamandan büyük tasarruf sağlayan bu özellik ile yatırımcılar borsa dünyasına çok daha hızlı bir giriş sağlayabilecek.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı