1xbet

Yeniden Refah'tan Kayseri ve ilçelerinde saha çalışması - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

27 Haziran 2022 - 14:04

Yeniden Refah’tan Kayseri ve ilçelerinde saha çalışması

Yeniden Refah Partisi Ramazan boyunca Kayseri ve ilçelerinde sahada olmayı sürdürüyor. Mehmet UZEL / KAYSERİ (İGFA) – Kayseri ve ilçelerinde …

Yeniden Refah’tan Kayseri ve ilçelerinde saha çalışması
Son Güncelleme :

24 Nisan 2022 - 9:52

12 views

Yeniden Refah Partisi Ramazan boyunca Kayseri ve ilçelerinde sahada olmayı sürdürüyor.

Mehmet UZEL / KAYSERİ (İGFA) – Kayseri ve ilçelerinde Yeniden Refah Partisi gündüzleri üye standı kurarken, akşamları ise yaptığı kahvehane, esnaf ve ev ile kendilerini anlatmayı sürdürüyor.

Kayseri’de Yapılan çalışmalara ise il yönetim kurulu üyeleri katılarak destek veriyor. Bu kapsamda İncesu ilçesini ziyaret eden partililer İlçe Başkanı Mehmet Aras ve ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte saha çalışması yaptı. İftar sonrası Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr Fatih Erbakan ın mektubunu halka dağıtarak teravih namazı sonrası cemaate lokum ikramında bulundu.

Öte yandan Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin ise Talas İlçesinde paraşüt alanında kurulu olan stand çalışmasına katılarak iftarını da Talas teşkilatı ile birlikte stand alanında yaptı. Başkan Narin, ilçelerle birlikte Ramazan ayı boyunca vatandaşın arasında çalışmalarını sürdürmeye devam edeceklerini söyledi.