1xbet

Yeniden Refah Partisi Gemlik Kurucu İlçe Başkanı Topyüz, Saadet Partisine geri döndü!.. - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

6 Temmuz 2022 - 00:12

Yeniden Refah Partisi Gemlik Kurucu İlçe Başkanı Topyüz, Saadet Partisine geri döndü!..

Daha önce Yeniden Refah Partisi Gemlik kurucu ilçe başkanlığını yapmış olan ve sonra partisinden istifa eden Mehmet Nezih Topyüz Saadet …

Yeniden Refah Partisi Gemlik Kurucu İlçe Başkanı Topyüz,  Saadet Partisine geri döndü!..
Son Güncelleme :

16 Mart 2022 - 11:50

23 views

Daha önce Yeniden Refah Partisi Gemlik kurucu ilçe başkanlığını yapmış olan ve sonra partisinden istifa eden Mehmet Nezih Topyüz Saadet Partisine geçti.

Gemlik BASIN (TARIK ŞEKER)- Yeniden Refah Partisinden Saadet Partisine dönen Mehmet Nezih Topyüz hakkında açıklama yapan, Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız “Partimize katılım konusunda bizlerle istişare eden değerli arkadaşımız ki, bizimle beraber partimizde gönüldaşlık etmiş olduğumuz kardeşimiz başka bir partiden tekrardan evine, yuvasına dönmüş oldu.

Biz, bugün bu arkadaşımızla, kardeşimizle yine aynı çatı altında kucaklaşıyoruz.Yeniden Refah Partisi Gemlik Kurucu İlçe Başkanı Sayın Mehmet Nezih Topyüz başkanımız Saadet Partisi Yönetim Kurulu üyemiz oldu. Kendisine yuvasına hoş geldin diyorum. Hayırlı olsun.” dedi.