1xbet

MHP'li başkanlar Antalya'da bir araya geldi - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

11 Ağustos 2022 - 03:19

MHP’li başkanlar Antalya’da bir araya geldi

MHP Genel Merkezi tarafından Antalya’nın Belek ilçesinde düzenlenen ‘Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’, MHP Genel Başkan …

MHP’li başkanlar Antalya’da bir araya geldi
Son Güncelleme :

28 Mart 2022 - 1:20

21 views

MHP Genel Merkezi tarafından Antalya’nın Belek ilçesinde düzenlenen ‘Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’, MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’ın kapanış oturumuyla tamamlandı.

MANİSA (İGFA) – MHP Genel Merkezi tarafından Antalya Belek’te düzenlenen ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin konuşmasıyla başlayan 3 günlük ‘Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’, MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’ın kapanış oturumuyla noktalandı.

Toplantıya belediye başkanları tam kadro katılırken, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş ve Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun da yer aldı. Toplantının son gününde MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, partilerinin 2023 ve 2024 hedefleri ve stratejileri hakkında bilgiler verdi. Toplantı, basına kapalı olarak devam etti.

Toplantı sonunda Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ve Belediye Başkanları, birlik ve beraberlik mesajlarıyla objektiflere poz verdi.

Antalya’da 3 gün süren toplantılarının oldukça verimli geçtiğini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli liderliğinde, Antalya’da 3 günlük ‘Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantı’mız, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz Bey’in kapanış oturumuyla tamamlandı. Oldukça verimli geçen toplantımızın ülkemize ve partimize hayırlar getirmesini diliyor, hedeflerimize emin adımlarla ilerlediğimizi vurgulamak istiyorum. Rabbim, birlik ve beraberliğimizi daim etsin” diye konuştu.