1xbet

CHP'li Gaytancıoğlu Keşan Enez yolunu hatırlattı - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

11 Ağustos 2022 - 08:01

CHP’li Gaytancıoğlu Keşan Enez yolunu hatırlattı

CHP Edirne Milletvekili Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu TBMM’de yaptığı açıklamada Keşan – Enez yolunun durumuna değinerek “Sözde, 2018’de yenileme …

CHP’li Gaytancıoğlu Keşan Enez yolunu hatırlattı
Son Güncelleme :

05 Nisan 2022 - 3:26

17 views

CHP Edirne Milletvekili Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu TBMM’de yaptığı açıklamada Keşan – Enez yolunun durumuna değinerek “Sözde, 2018’de yenileme çalışmalarına başlanmış ve 2021’de bitirilecekti. Geldik 2022’ye, artık ortada bir çalışma da yok.” dedi.

Keşan Postası (EDİRNE İGFA)- Doç. Dr. Gaytancıoğlu TBMM Genel Kurulunda yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Yaz geliyor, Türkiye’nin her yerinden misafirlerimiz, dünyanın en güzel denizlerinden olan ve AKP’nin yok etmeye çalıştığı Saros Körfezi’mize dinlenmek için gelecekler.

Gelin görün ki Saros kıyılarına ulaşımı sağlayan ana bağlantı yolu olan Keşan-Enez yolu hâlâ kağnı yolu gibi. Sözde, 2018’de yenileme çalışmalarına başlanmış ve 2021’de bitirilecekti. Geldik 2022’ye, artık ortada bir çalışma yok.

Yaz aylarında 300 bin vatandaşımız bu yolu kullanıyor. Bir ilçenin ülkeye bağlandığı yol ancak bu kadar kötü olabilir. AKP milletvekillerinden Genel Başkanına kadar Keşan-Enez yolunu kullanıp ‘Bu yolun standartları yerindedir. Vatandaşın canını, malını tehlikeye atmıyor.’ diyebilen varsa söylesin.

Keşan-Enez yolunun durumu utanç vesikasıdır, bu vesika da AKP’nin boynunda asılı durmaktadır. AKP bu vesikadan rahatsız olmayabilir ama biz vatandaşımızın can ve mal güvenliğinden endişeliyiz ve bir an önce yolun düzeltilmesini istiyoruz.”