van haber

PraanTEA kalabalığın içinde fark edilmenize yardımcı olur – ürün yelpazenizi yepyeni bir çay konsepti ile tazeleyiniz « Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

20 Temmuz 2024 - 12:35

PraanTEA kalabalığın içinde fark edilmenize yardımcı olur – ürün yelpazenizi yepyeni bir çay konsepti ile tazeleyiniz

Beş çayı, yani öğleden sonra çay adetinin kime atfedildiğini biliyor musunuz? 1840’de, Bedford prensesi Anna, melankolik hayat hissini bir fincan sıcak çay içerek üzerinden atmak istemiş. Hafif bir atıştırmalık ile birleşen tedavi işe yaramış, ve prenses bu merasimi günlerinin ayrılmaz parçası haline getirmiş. Ne iyi etmiş, değil mi? Böylece adını tarihe yazdırmış. Siz kalabalıklar içinden neyle göze çarpmayı düşünüyorsunuz? Bizim mükemmel bir ipucumuz var! Merak ediyorsanız okumaya devam ediniz…

PraanTEA kalabalığın içinde fark edilmenize yardımcı olur – ürün yelpazenizi yepyeni bir çay konsepti ile tazeleyiniz
Son Güncelleme :

13 Ocak 2022 - 2:11

278 views

PraanTEA’nın yepyeni çay konseptinin ürün yelpazesini seçiniz

Merhaba! Size çay dağıtımıyla da ilgilendiğiniz için sesleniyoruz. Sizi kalabalıktan fark ettirecek yepyeni bir çay konsepti önermemize ne dersiniz? Merak ettiniz mi? Peki. PraanTEA, çay içme deneyimini daha yüksek bir seviyeye çıkaran, yepyeni bir yaklaşımdır. Bu macerada bizimle bir çığır açan olmak ister misiniz? Birkaç kelimeyle, bu fikrin özelliğini özetleyelim. Çayın kendi başına da sağlığı destekleyen birçok etkisi olduğunu duymuşsunuzdur. Ancak bu etkileri, belli tamamlayıcı maddelerin ilavesiyle artırmak mümkün olduğunu belki bilmiyorsunuz. İşte işin sırrı burada yatıyor: bu biyoaktif maddeleri doğrudan çaya ilave etmek isabetli olmaz, çünkü o zaman vücutta daha düşük yüzdelikle fayda sağlar. Bu süper katkıları, çayın tatlandırılması için kullanılan gıdalara eklediğimizde hepsi organik bir yapı oluşturup vücutta çok daha etkili değerlendirilirler. Kısaca bir fincan canlılık almış oluruz. Öyleyse PraanTEA canlılığın kaynağıdır. Fena değil, öyle mi? Buraya tıklıyarak markamız hakkında daha fazla okuyabilirsiniz.

Yenilikçi bir yöntem ile kaliteli çaylar üretmek

Taklit edilemez çay karışımlarımız, bilimsel temellere dayalı üretim teknikleriyle ortaya çıkan içeriklerin, duyulara ve ve sağlığa hiyap eden etkilerinin uyumlu hale getirmekle sahneye çıktı. PraanTEA dünyasını keşfediniz; üstün kalite, özel portföy, çevredostu eko ambalaj, aroma ve katkı maddesiz doğal içeriklerin tadını çıkarınız, ve ürün yelpazenizi yepyeni, GDO’suz ve glütensiz bit paket ile tazeleyiniz! Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Buraya tıklayıp, ve başarılı bir işbirliği imkanını değerlendiriniz! Biz seve seve bekliyoruz!

Kolleksiyonu gösterelim

PraanTEA portföyü sekiz özel, eski „cennete giden yol bir fincan çaydan geçer” çin sözünü temsil eden çay karışımı sunmakradır. Merak ettiniz mi?

  • Darjeeling çayı kuşburnu-balı tozu ve kurutulmuş ananas parçalarıyla
  • Darjeeling çayı yalancı iğde-balı tozuyla ve mango parçalarıyla
  • Darjeeling çayı yoğurtlu bal tozu ve kurutulmuş kayısı parçalarıyla
  • Oolong çayı yosunlu bal tozuyla
  • Oolong çayı yoğurtlu bal tozu ve kurutulmuş ahududu parçalarıyla
  • Sencha yeşil çayı yosunlu bal tozuyla
  • Sencha yeşil çayı yoğurtlu bal tozu ve kurutulmuş çilek parçalarıyla

Büyüleyici, değil mi? Halbuki tadına bakmadınız henüz! Ayrıcalıklı ve enfes tat dünyası harika bir deneyim sunmakta. Çayın, dünyanın en popüler içeceğinden biri, tam olarak sudan sonra ikinci olduğunu unutmayınız. Sadece bu gerçeği düşünerekten sizi eşsiz bir iş imkanını sunduğumuzu sezmeniz gerekir. Partnerliğin detaylarını öğrenmek istiyorsaniz bizi güvenle arayınız, elemanlarımız her sorunuza cevap vermekten mutluluk duyacaktır. Bize bir çaya buyurun, ve ona göre karar veriniz.