van haber

Yeni nesil sondaj gemisi Türkiye'ye geliyor - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

21 Haziran 2024 - 03:11

Yeni nesil sondaj gemisi Türkiye’ye geliyor

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, Türkiye’nin dördüncü sondaj gemisinin yola çıktığını …

Yeni nesil sondaj gemisi Türkiye’ye geliyor
Son Güncelleme :

08 Mart 2022 - 9:52

115 views

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, Türkiye’nin dördüncü sondaj gemisinin yola çıktığını açıkladı.

ANKARA (İGFA) – Sondaj gemilerinde Fatih, Yavuz ve Kanuni’nin ardından Türkiye’nin dördüncü sondaj gemisi de filoya katılıyor.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, yeni nesil özellikleriyle dikkati çeken gemi Türkiye’ye doğru yola çıktığını söyledi.

Bakan Dönmez, “Dört bir tarafı denizlerle çevrili ülkemize dört başı mamur bir sondaj filosu kazandırmak için işimize dört elle sarıldık. Şimdi dört gözle Türkiye’ye doğru yola çıkan dördüncü sondaj gemimizi bekliyoruz. Hayırlı, uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.