1xbet

"Uluslararası Vizyon" ödülü Lütfü Savaş'ın - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

29 Haziran 2022 - 10:04

“Uluslararası Vizyon” ödülü Lütfü Savaş’ın

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, hayata geçirdiği projelerle bir ödüle daha layık görüldü. HATAY (İGFA)- Hatay Büyükşehir …

“Uluslararası Vizyon” ödülü Lütfü Savaş’ın
Son Güncelleme :

30 Mart 2022 - 11:08

18 views

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, hayata geçirdiği projelerle bir ödüle daha layık görüldü.

HATAY (İGFA)- Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş,İkinci Yüzyıl Derneği’nin düzenlediği Yerel Yönetimler Proje Ödülleri’nden “Uluslararası Vizyon” ödülünü aldı.

Dünyanın üçüncü büyük organizasyonu olan Expo’yu Hatay’a kazandıran, kentin mutfak kültürünün UNESCO onayı ile tescillenmesinde büyük pay sahibi olan, kırsal kalkınma projesiyle üreticiye ve çiftçiye umut olan, kentin turizm ve ticaretine yeni bir soluk getirmek için Hatay Deniz Otobüsü projesinin altına imza atan Savaş, ödülünü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun elinden aldı.

SAVAŞ: BU ÖDÜL HATAYLILARINDIR

Savaş yaptığı açıklamada “Bu değerli ödüle layık görüldüğüm için mutluyum. Ödül sadece benim değil Hataylılarındır. Sayın Genel Başkanımıza ve İkinci Yüzyıl Derneği’ne çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu törende yaptığı konuşmasında, “Yerel yönetimler türlü zorluklara rağmen büyük sorumluluk üstlenip görev yapıyor. Bu anlayışla hareket eden tüm belediye başkanlarına parti farkı gözetmeden teşekkür ederim. Ödül alan tüm belediye başkanlarını tebrik ederim” dedi.