1xbet

Torbalı'da Memleket Partisi'ne Yoğun Katılım - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

11 Ağustos 2022 - 02:09

Torbalı’da Memleket Partisi’ne Yoğun Katılım

Torbalı’da Memleket Partisi rüzgarı esiyor. Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce geçtiğimiz hafta, Torbalı İlçe Başkanlığı’nın açılışını …

Torbalı’da Memleket Partisi’ne Yoğun Katılım
Son Güncelleme :

01 Nisan 2022 - 6:18

26 views

Torbalı’da Memleket Partisi rüzgarı esiyor. Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce geçtiğimiz hafta, Torbalı İlçe Başkanlığı’nın açılışını yapmıştı.

Bugün İzmir İl başkanı Cüneyt Oğuz ve Torbalı İlçe Başkanı Serhan Kesici ve partililerin katılımı ile ilçe binasında Memleket Partisi’ne katılan yeni üyelerin rozet takma töreni yapıldı.
İzmir İl Başkanı Oğuz burada yaptığı konuşmada; ‘Karşılaştığımız tablo mutluluk verici ama bir sürpriz değil. İzmir’de Memleket Partisi’nin yükselişi devam edecektir’ dedi.
Memleket Partisi Torbalı İlçe Başkanı Serhan Kesici Muharrem İnce’nin ziyaretinden sonra özellikle gençlerin partiye büyük ilgi gösterdiğini, vatandaşların da partiyi ziyaretlerinin yoğunlaştığının altını çizdikten sonra; ‘Partiye katılımda gözle görülür bir artış var.’ dedi ve bundan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı