1xbet

Salihli’de Zabıta ve Jandarmadan Ortak Denetim - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

27 Haziran 2022 - 15:06

Salihli’de Zabıta ve Jandarmadan Ortak Denetim

Salihli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan Ramazan ayı öncesinde marketlerde fiyat ve stok denetimlerini sürdürüyor. Temel gıda …

Salihli’de Zabıta ve Jandarmadan Ortak Denetim
Son Güncelleme :

31 Mart 2022 - 2:06

17 views

Salihli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan Ramazan ayı öncesinde marketlerde fiyat ve stok denetimlerini sürdürüyor.

Temel gıda maddeleri ile temizlik ürünlerinde yapılan KDV indiriminin ardından harekete geçen Salihli Belediyesi Zabıta ekipleri, İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ile birlikte ilçe genelinde stokçuluğu önlemek amacıyla marketlerin raflarında ve depolarında denetimler gerçekleştirdi.

İlçe genelindeki zincir marketler, yerel marketler ve gıda satışı yapan iş yerlerinde uygulama gerçekleştiren Zabıta ve Jandarma ekipleri, özellikle zincir marketlerde yağ, şeker ve diğer ürün stokları ile ürünlerdeki KDV indiriminin kasaya yansıtılıp yansıtılmadığını kontrol etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı