1xbet

Red Bull 64 Bars Serisi’nin Yeni Konukları Kamufle ve Da Poet Oldu - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

1 Temmuz 2022 - 19:21

Red Bull 64 Bars Serisi’nin Yeni Konukları Kamufle ve Da Poet Oldu

Türkçe rap dünyasına getirdiği konsept ile yepyeni bir heyecan katan Red Bull 64 Bars, bu alandaki en iddialı isimleri zorlu bir söz yazımı …

Red Bull 64 Bars Serisi’nin Yeni Konukları Kamufle ve Da Poet Oldu
Son Güncelleme :

08 Nisan 2022 - 2:44

15 views

Türkçe rap dünyasına getirdiği konsept ile yepyeni bir heyecan katan Red Bull 64 Bars, bu alandaki en iddialı isimleri zorlu bir söz yazımı maratonuna davet ediyor. Red Bull 64 Bars’ın Kamufle’nin ve Da Poet’in konuk olduğu yeni bölümü Samsung Galaxy iş birliğinde Red Bull TV ve HipHopLife YouTube hesabında Türkçe rap tutkunlarıyla buluşuyor.

Bugüne kadar İtalya’dan Japonya’ya Avustralya’dan ABD’ye kadar pek çok ülkede önemli isimlerin yeteneklerini sergilediği Red Bull 64 Bars; Türkiye serüvenine Samsung Galaxy iş birliğinde, Türkçe Rap dünyasının en iddialı isimleriyle birlikte hız kesmeden devam ediyor.

Rap müzik ekseninde 64 satırlı şarkıların üretildiği ve Türkçe Rap alanında yepyeni bir meydan okuma niteliği taşıyan Red Bull 64 Bars serisi, sene boyunca yaratıcılığın arenası olmayı sürdürecek. Serinin Samsung Galaxy iş birliğinde hayata geçirilen yeni bölümünde Türkçe Rap sahnesinin sevilen isimlerinden Kamufle, farklı sanatçılarla çalışmış ve prodüktör kimliği ile başarılı işlere imza atan Da Poet ile birlikte stüdyoya giriyor. Kamufle’nin sıfırdan ortaya çıkardığı yepyeni 64 satırlık parça, 6 Nisan tarihinde Red Bull TV’de ve HipHoplife Youtube hesabında dinleyicinin beğenisine sunuluyor. Samsung’un bugüne kadarki en güçlü ve akıllı kamerasına sahip Galaxy S22 Ultra ile gerçekleştirilen sahne arkası çekimleri de 9 Nisan tarihi itibarıyla Samsung Türkiye Youtube kanalında müzik severlerle buluşuyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı