1xbet

Oyuncaklar Bursa Keles’te yeni arkadaşlarıyla buluştu - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

7 Temmuz 2022 - 12:54

Oyuncaklar Bursa Keles’te yeni arkadaşlarıyla buluştu

Aktiffelsefe Bursa Şubesinin 106.’sını düzenlediği Oyuncak Kampanyası Bursa’nın Keles İlçesinde gerçekleştirildi BURSA İGFA- Aktiffelsefe Bursa …

Oyuncaklar Bursa Keles’te yeni arkadaşlarıyla buluştu
Son Güncelleme :

24 Nisan 2022 - 2:34

Aktiffelsefe Bursa Şubesinin 106.’sını düzenlediği Oyuncak Kampanyası Bursa’nın Keles İlçesinde gerçekleştirildi

BURSA İGFA- Aktiffelsefe Bursa Şubesi 106. Oyuncak Kampanyasını Bursa ilinin Keles İlçesinde gerçekleştirdi. Keles Anaokulu ve Keles 1. Murat İlkokuluna bağışlanan oyuncaklar 22 Nisan 2022 Cuma günü yeni sahiplerine kavuşurken neşeli anlar yaşandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesine denk gelen kampanyanın dağıtım günü 254 çocuk tarafından coşkuyla karşılanırken, bu güzel ve anlamlı günden geriye gülen yüzlerle dolu fotoğraf kareleri kaldı.

Aktiffelsefe Bursa Şube Başkanı Kemal Karadayı yaptığı açıklamada; ‘’Bu kampanya bir geri dönüşüm projesidir. Artık eski sahipleri tarafından kullanılmayan oyuncakları topladık, temizledik, tamir ettik ve yeni dostları ile buluşturduk. Oyuncak bağışında bulunan herkese, kampanyanın her aşamasında destek veren üye ve gönüllülerimize, bize okullarının kapısını açan Başta İlçe Milli Eğitim Müdürü Atalay Tokat olmak üzere okul müdürlerimiz Volkan Demircan ve Özkan Eriman’a teşekkür ederiz’’ dedi.