1xbet

Nasreddin Hoca LÖSEV'li çocukları ağırladı - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

17 Ağustos 2022 - 10:09

Nasreddin Hoca LÖSEV’li çocukları ağırladı

Açıldığı günden bu yana yoğun ilgiyle karşılanan Karabağlar Belediyesi Nasreddin Hoca Çocuk Bilim Kültür Merkezi, Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV …

Nasreddin Hoca LÖSEV’li çocukları ağırladı
Son Güncelleme :

05 Nisan 2022 - 11:02

26 views

Açıldığı günden bu yana yoğun ilgiyle karşılanan Karabağlar Belediyesi Nasreddin Hoca Çocuk Bilim Kültür Merkezi, Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) çocuklarını ağırladı.

İZMİR (İGFA)- Tedavilerinin ardından iyileşen çocuklar, aileleriyle birlikte geldikleri Nasreddin Hoca’da keyifli saatler geçirmenin mutluluğunu yaşadı.

Kültür sanat atölyelerinde, deney istasyonlarında, Uzay ve Havacılık Sergisi’ndeki etkinliklere katılan çocuklar, merak ettikleri soruları merkezin konularında uzman eğitimcilerine yönelttiler. Çocuklar özellikle ay ve gezegen modellerine, deney bölümündeki ışık, hava, elektrik, manyetik ve mekanik istasyonlarına yoğun ilgi gösterdiler. Ayırca yaratıcı drama ve origami atölyelerinde de uzun zaman geçirdiler.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, kısa süre önce hizmete açtıkları merkezin
çocukların akınına uğramaya devam ettiğini belirterek, “Önümüzdeki hafta ara tatil var. Özellikle 6- 14 yaş arasındaki öğrencilerimizi, ufuklarını açacak ve eğlenirken öğrenebilecekleri merkezimizi ziyaret etmeye çağırıyorum” dedi.