1xbet

van haber

Muratpaşa'da havuzda testler başlıyor - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

21 Şubat 2024 - 01:31

Muratpaşa’da havuzda testler başlıyor

Antalya’da Muratpaşa…

Muratpaşa’da havuzda testler başlıyor
Son Güncelleme :

25 Aralık 2023 - 16:59

15 views

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin 30 milyon liralık yatırımla hayata geçireceği Deniz Baykal Spor Kompeksi’nde yüzme havuzunun izolasyon testleri bu hafta başlıyor.

ANTALYA (İGFA) – Muratpaşa Belediyesi’nin TBMM’ye 1973’te Antalya milletvekili olarak giren bakanlık ve başbakan yardımcılığı görevlerinde bulunan ve 11 Şubat’ta hayata veda eden CHP’nin 4’üncü Genel Başkanı Deniz Baykal’ın memleketinde ad verdiği spor kompleksinin inşaatı devam ediyor.

Kızılarık Mahallesi’nde 8 bin metrekare alana kurulan kompleksteyarı olimpik yüzme havuzu ve dünya standartlarında bir okçuluk sahasıve halı saha yer alıyor. Tamamlandığında 30 milyon liraya mal olacak kompleksteyüzme havuzu inşaatı son aşamaya geldi. Havuzun bu hafta izolasyon testine başlanacak.

Merhum Deniz Baykal’ın adının, memleketi Antalya’da spor tesisine verilmesi haziran ayında Muratpaşa Belediye Meclisi’nde siyasi partilerin oy birliğiyle kabul edilmişti.