1xbet

Minik Kaymakam Cemre talimat verdi ‘okulun bahçesindeki kale direkleri yenilensin’ - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

5 Temmuz 2022 - 16:02

Minik Kaymakam Cemre talimat verdi ‘okulun bahçesindeki kale direkleri yenilensin’

Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde kurum amir ve müdürleri koltuklarını 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinleri kapsamında …

Minik Kaymakam Cemre talimat verdi ‘okulun bahçesindeki kale direkleri yenilensin’
Son Güncelleme :

23 Nisan 2022 - 4:48

12 views

Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde kurum amir ve müdürleri koltuklarını 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinleri kapsamında çocuklara devretti.

Pazaryeri Gündem / BİLECİK İGFA) – Pazaryeri ilçesinde çocuklar bir günlüğüne Belediye Başkanı, İlçe Jandarma Komutan, İlçe Emniyet Müdürü ve çeşitli kurumlarda müdürlük ve başkanlık yaptı.

İlçede bir günlük kaymakam olan Beşeylül ilkokulu 4 sınıf öğrencisi Cemre Kulaklı ise İlçe Milli Eğitim Müdürüne okuldaki öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda okulun bahçesindeki kale direklerinin ve okulun eksik olan kırtasiye malzemelerinin tamamlanması talimatını verdi.

Kaymakam Ferhat Altay, Belediye Başkanı Zekiye Tekin, İlçe Jandarma Komutanı Recep Kuş ve İlçe Emniyet Amir Vekili Emrah Turan öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.