1xbet

MHP’den MASKİ’ye ziyaret - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

11 Ağustos 2022 - 09:29

MHP’den MASKİ’ye ziyaret

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Murat Öner ve yönetimini makamında ağırladı. MANİSA (İGFA)- Manisa Su …

MHP’den MASKİ’ye ziyaret
Son Güncelleme :

01 Nisan 2022 - 5:16

25 views

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Murat Öner ve yönetimini makamında ağırladı.

MANİSA (İGFA)- Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Murat Öner, MHP Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Tosuner ve Ülkü Ocakları Şehzadeler İlçe Başkanı Tolgahan Tanrısevsin’i makamında ağırladı. İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Hayri Okkalı’nın da yer aldığı ziyarette MHP İl Başkanı Murat Öner, MASKİ Genel Müdürlüğünün çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve başarılı çalışmalara imza attıklarına değinerek, Genel Müdür Burak Aslay’a Manisa’ya hizmet odaklı çalışmalarında başarılar diledi.

MHP İl Başkanı Murat Öner’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay ise, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün vizyonu doğrultusunda Manisalıların yaşam kalitesini yükseltmek adına çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Hizmet odaklı çalışmalarımız doğrultusunda Manisalılar hizmetin en iyisini hak ediyor. Bu nedenle mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarımızı gece gündüz aralıksız sürdürüyoruz” diyerek MHP İl Başkanı Öner ve yönetimine ziyaretlerinden ötürü teşekkür dileklerini sundu.