1xbet

Memduh Büyükkılıç ramazan keyfini 'Bizim Mahalle'de yaşıyor - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

7 Temmuz 2022 - 13:47

Memduh Büyükkılıç ramazan keyfini ‘Bizim Mahalle’de yaşıyor

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, teravih namazını vatandaşlarla birlikte kıldı, namaz sonrası esnafları ziyaret ederek …

Memduh Büyükkılıç ramazan keyfini ‘Bizim Mahalle’de yaşıyor
Son Güncelleme :

11 Nisan 2022 - 11:06

11 views

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, teravih namazını vatandaşlarla birlikte kıldı, namaz sonrası esnafları ziyaret ederek Ramazan-ı Şeriflerini tebrik etti. Büyükkılıç daha sonra ‘Spor A.Ş. Bizim Mahallede’ etkinliğinde vatandaşların keyfine ortak oldu.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, göreve geldiği ilk günden bu yana her fırsatta 7’sinden 70’ine tüm vatandaşlarla kucaklaşmaya özen gösteriyor. İlk teravih namazından bu yana kentin çeşitli noktalarındaki camilerde vatandaşlarla buluşan, sohbet edip, taleplerini bizzat dinleyen Büyükkılıç, AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile birlikte, Mimar Sinan Mahallesi Nuh Ağa Camii’nde Kayserililerle buluştu.

Büyükkılıç, teravih namazının ardından vatandaşlarla sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından namaz sonrasında vatandaşlara tatlı ve su ikram edildi.

Büyükkılıç, daha sonra Çopuroğlu ile birlikte Kocasinan ilçesi Bozantı Caddesinde bulunan bir çay bahçesi esnafını da ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti, esnafa hayırlı işler temennisinde bulundu.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından düzenlenen “Spor A.Ş. Bizim Mahallede” etkinlikleri spor dolu, eğlenceli aktivitelerle her yıl olduğu gibi bu yıl da dolu dolu başladı.

Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu Spor A.Ş. tarafından Tuna Parkı’nda düzenlenen “Spor A.Ş. Bizim Mahallede” etkinliklerine katıldı. Parktaki vatandaşların ilgisi ve sevgisiyle karşılaşan Başkan Büyükkılıç, burada vatandaşlarla sohbet ederek, “Spor A.Ş. Bizim Mahallede” etkinliğinde doyasıya eğlenen mahalle sakinlerinin ve özellikle miniklerin keyfine ortak oldu. Büyükkılıç fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşları kırmayarak bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.