1xbet

Manisa minikler 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

29 Haziran 2022 - 09:28

Manisa minikler 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakım Evlerinde öğrenim …

Manisa minikler 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı
Son Güncelleme :

23 Nisan 2022 - 3:04

12 views

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakım Evlerinde öğrenim gören minikleri ziyaret ederek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

MANİSA İGFA- Manisa Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kent Park, Nurlupınar ve Uncubozköy Kreş ve Gündüz Bakım Evlerinde öğrenim gören minikler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, minikleri ziyaret ederek kutlamalara katıldı. Minikler dairelerin şube müdürleri, kreş müdürleri ve eğitmenleri öncülüğünde hazırlanan kutlama programında 23 Nisan’ı gönüllerince eğlenerek kutladı. Atatürk Kent Park’ta düzenlenen 23 Nisan kutlamasında minikler, kendilerine ikram edilen pamuk şekerleri afiyetle yerken, günün anısına hazırlanan ‘Yaşasın 23 Nisan’ fonlu alanda hatıra fotoğrafı çektirdiler.