1xbet

Manisa Kayalıoğlu’na yeni şebeke hattı - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

5 Temmuz 2022 - 15:28

Manisa Kayalıoğlu’na yeni şebeke hattı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Kayalıoğlu Mahallesinde 1,5 kilometrelik içme suyu şebeke hattı döşeme çalışması gerçekleştirdi …

Manisa Kayalıoğlu’na yeni şebeke hattı
Son Güncelleme :

24 Mart 2022 - 0:54

20 views

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Kayalıoğlu Mahallesinde 1,5 kilometrelik içme suyu şebeke hattı döşeme çalışması gerçekleştirdi.

MANİSA (İGFA)- Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde altyapı çalışmaları ile vatandaşların sıkıntılarını çözmeye devam ediyor. Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde Akhisar’ın Kayalıoğlu Mahallesinde 1,5 kilometrelik içme suyu şebeke hattı döşendi. Mahallede hidrofor sistemi ile su verilen bölüm yapılan çalışma ile doğrudan içme suyu deposundan su almaya başladı. Bu sayede, mahallede su sorunu çözüme kavuşturuldu.

Mahalle Muhtarı Armağan Ağdanlı, “Çalışmadan çok memnunuz. Hat döşenen noktada rakım yüksek olduğu için arızalardan kaynaklı su kesintisi yaşanıyordu. Büyükşehir’e ve MASKİ’ye ne zaman bir sıkıntımızı iletsek hemen çözülüyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.