1xbet

Kütahya Polis Şehitliğinde anma programı - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

25 Haziran 2022 - 08:23

Kütahya Polis Şehitliğinde anma programı

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 177. Yılı dönümü etkinlikleri kapsamında, İl Protokolü Polis Şehitliğini ziyaret etti. Polis Şehitliğindeki …

Kütahya Polis Şehitliğinde anma programı
Son Güncelleme :

09 Nisan 2022 - 2:04

18 views

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 177. Yılı dönümü etkinlikleri kapsamında, İl Protokolü Polis Şehitliğini ziyaret etti. Polis Şehitliğindeki programa katılan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, şehit düşen tüm emniyet teşkilatı mensuplarına rahmet diledi.

KÜTAHYA (İGFA)- 4 Nisan 10 Nisan tarihleri arasında kutlanan polis haftası etkinlikleri kapsamında, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Vali Ali Çelik, İl Emniyet Müdürü ve il protokolü ile birlikte polis şehitliğini ziyaret etti. Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan polis şehitlerini anma programı, İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş’ın duası ve Vali Ali Çelik’in konuşması ile devam etti.

Program şehit mezarlıklarına karanfil bırakılması ile son buldu. Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, vatanı ve milletin huzuru için canlarını feda eden şehit polislere bir kez daha Allah’tan rahmet dilerken, kederli ailelerine başsağlığı ve sabır dileklerini yineledi.