1xbet

Kütahya Belediyesine Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odasından ziyaret - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

7 Temmuz 2022 - 16:31

Kütahya Belediyesine Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odasından ziyaret

Kütahya Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odası Başkanlığına yeniden seçilen Mehmet Çaltı ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı …

Kütahya Belediyesine Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odasından ziyaret
Son Güncelleme :

17 Mart 2022 - 4:48

18 views

Kütahya Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odası Başkanlığına yeniden seçilen Mehmet Çaltı ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a nezaket ziyaretinde bulundu.

KÜTAHYA (İGFA)- Üyelerinin güvenini tazeleyerek yeniden Kütahya Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odası Başkanlığına seçilen Mehmet Çaltı, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı ziyaret etti.

Seçim sonrası il protokolünü ziyaret eden Oda Başkanı Çaltı ve yönetimi, Başkan Işık’a, oda esnafına verdiği desteklerden ve belediye ile yapılan iş birlikteliği için teşekkür etti.

Başkan Işık, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yeniden başkanlığa seçilen Mehmet Çaltı ve ekibine başarılar diledi. Başkan Işık, Kütahya Belediyesi ve Kütahya Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odasının uyumlu bir çalışma içinde olduğunu ifade etti.