1xbet

Kütahya Belediyesi ile Kolza Biodizel A.Ş. arasında protokol imzalandı - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

11 Ağustos 2022 - 08:14

Kütahya Belediyesi ile Kolza Biodizel A.Ş. arasında protokol imzalandı

Kütahya Belediyesi ile Kolza Biodizel A.Ş. arasında “Bitkisel Atık Yağların Toplanması işi ile ilgili iş birliği protokolü imzalandı. KÜTAHYA …

Kütahya Belediyesi ile Kolza Biodizel A.Ş. arasında protokol imzalandı
Son Güncelleme :

01 Nisan 2022 - 2:56

17 views

Kütahya Belediyesi ile Kolza Biodizel A.Ş. arasında “Bitkisel Atık Yağların Toplanması işi ile ilgili iş birliği protokolü imzalandı.

KÜTAHYA (İGFA)- İnsan sağlığına, canlılara ve çevreye ciddi olumsuz etkileri olan atık yağların kanalizasyona boşaltılmasını önlemeyi amaçlayan protokol, Kütahya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Ramazan Karakaya ile Kolza Biodizel A.Ş. Müşteri Temsilcisi Emre Acar arasında imzalandı.

Kütahya Belediyesi’nin “Yağını Getir Hediyeni Götür” sloganıyla başlattığı “Bitkisel Atık Yağların Toplanması” projesi kapsamında Belediye Hizmet Binasında bulunan Temizlik İşleri Müdürlüğüne 1 litre atık yağ getiren vatandaşımıza oluklu sünger, 1 buçuk litre atık yağ getiren vatandaşımıza sıvı el sabunu ve 5 litre atık yağ getiren vatandaşımıza sıvı bulaşık deterjanı hediye edecek.