1xbet

van haber

Kocaeli İzmit'te 'atık' farkındalığı - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

29 Ocak 2023 - 16:38

Kocaeli İzmit’te ‘atık’ farkındalığı

KOCAELİ (İGFA) – İzmit Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, İzmit Kent Konseyi Kadın ve Gençlik …

Kocaeli İzmit’te ‘atık’ farkındalığı
Son Güncelleme :

21 Ekim 2022 - 4:21

77 views

KOCAELİ (İGFA) – İzmit Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, İzmit Kent Konseyi Kadın ve Gençlik Meclisi ile çok sayıda sivil toplum kuruluşu çevre temizliği ve atık toplama etkinliği ile farkındalık oluşturmaya hazırlanıyor.

22 Ekim Cumartesi günü saat 10.00’da Şirintepe Mahallesi Sami Sokak’ta düzenlenecek olan etkinliğe vatandaşlar da katılım sağlayabilecek.

Çevre temizliği ve atık toplama etkinliğine katılmak isteyen vatandaşlar için 22 Ekim Cumartesi günü saat 09.30’da İzmit Ortaokulu önünden araç kalkacak. Atık toplama etkinliğinin ardından çevre dostu katılımcılara ikramlar gerçekleştirilecek olup tüm İzmit halkı bu anlamlı etkinliğe davetlidir.