1xbet

van haber

Kocaeli Büyükşehir Atış Poligonu’nda Dünya Kupası heyecanı - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

18 Mayıs 2024 - 13:49

Kocaeli Büyükşehir Atış Poligonu’nda Dünya Kupası heyecanı

Milli Takım Atıcıları, Büyükşehir’e ait Derince Atış Poligonunda Güney Kıbrıs’ta düzenlenecek Trap-Skeet Dünya Kupası’na sıkı hazırlanıyor …

Kocaeli Büyükşehir Atış Poligonu’nda Dünya Kupası heyecanı
Son Güncelleme :

06 Mart 2022 - 18:11

149 views

Milli Takım Atıcıları, Büyükşehir’e ait Derince Atış Poligonunda Güney Kıbrıs’ta düzenlenecek Trap-Skeet Dünya Kupası’na sıkı hazırlanıyor.

KOCAELİ (İGFA)- Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin gözde spor tesisleri arasında yer alan Atış Poligonu ve Sporcu Kamp Eğitim Merkezi’nde, mart ayında Güney Kıbrıs’ta yapılacak olan Trap-Skeet Dünya Kupası heyecanı yaşanıyor. Trap-Skeet Dünya Kupası’na katılacak Atıcılık Trap-Skeet Milli Takımı Güney Kıbrıs’ta ülkemize gurur yaşatmak için antrenmanlarını sürdürüyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’a verdiği destekten dolayı teşekkür eden Milli Takım Sporcuları, Dünya Kupasına Türkiye’nin en iyi atış poligonlarından biri olan Büyükşehir Belediyesi’ne ait tesiste çalışabildikleri için kendilerini şanslı buluyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’un milli atıcı sporcusu Murat İlbilgili, başarıları arasına Trap-Skeet Dünya Kupasını da eklemek için yoğun bir çalışma temposu yaşadıklarını vurguladı. Milli sporcu atıcılığı dedesinden gelen bir sevda olarak tanımlayarak, küçükken babasıyla hafta sonları trap atmak için poligona gittiklerini söyledi. Trap erkekler kategorisinde Dünya Kupası’nda Türkiye’yi temsil etmek için takım arkadaşlarıyla Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin tesislerinde hazırlık yaptıklarını belirten İlbilgi, “Burada takım arkadaşlarımla verimli çalışmalar yapıyoruz. Mart ayındaki Dünya Kupasında güzel sonuçlar bekliyoruz” diye konuştu.