1xbet

Kayseri Talas'ta çalışmalar sürüyor - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

29 Haziran 2022 - 09:50

Kayseri Talas’ta çalışmalar sürüyor

Kayseri’nin Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, ilçenin kırsal mahallelerinden Yamaçlı’da yapımı süren sosyal tesis ve imam evi inşaatını …

Kayseri Talas’ta çalışmalar sürüyor
Son Güncelleme :

10 Nisan 2022 - 2:20

13 views

Kayseri’nin Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, ilçenin kırsal mahallelerinden Yamaçlı’da yapımı süren sosyal tesis ve imam evi inşaatını inceledi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Başkan yardımcıları ve ilgili müdürlerin yanı sıra Yamaçlı Muhtarı Serdar Özcan’ın da eşlik ettiği incelemede Başkan Yalçın ilk olarak sosyal tesis inşaatını gezdi. Kaba inşaatı bitme aşamasındaki sosyal tesisteki çalışmaları değerlendiren Başkan Yalçın, ardından yapımı belediye tarafından yürütülen imam evi inşaatına geçti.

KIRSALA ÇOK YÖNLÜ DESTEK

Burada da yetkililerden bilgiler alan Başkan Yalçın yaptığı kısa açıklamada, “Yamaçlı Mahallemizde yapımı devam eden sosyal tesis ve imam evi inşaatını yerinde inceleyerek hemşehrilerimizle hasbihal ettik. Kırsal mahallelerimizin sosyo-kültürel ve ekonomik yönden gelişimi için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz.” dedi.

Başkan Yalçın’a ziyareti sırasında başta çocuklar olmak üzere mahalle sakinlerince yoğun ilgi gösterildi. Başkan Yalçın da bu ilgiye kayıtsız kalmayarak çocuklara oyuncak hediye ederken, büyüklerle de sıcak ve samimi sohbetler gerçekleştirdi.

“BİZ SİZDEN MEMNUNUZ”

Yamaçlı Muhtarı Serdar Özcan da mahalleye yapılan hizmetler ve yapımı süren projelerden dolayı Başkan Yalçın’a teşekkür ederek, “Biz sizden memnunuz. Allah razı olsun başkanım.” dedi.