1xbet

Kayseri Talas'ın maharetli elleri hız kesmiyor - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

11 Ağustos 2022 - 01:39

Kayseri Talas’ın maharetli elleri hız kesmiyor

Kayseri Talas’ın vazgeçilmezleri arasına giren Maharetli Eller Kadın Üretici Pazarı, ramazan ayında da kurulmaya devam edecek. Mehmet UZEL …

Kayseri Talas’ın maharetli elleri hız kesmiyor
Son Güncelleme :

02 Nisan 2022 - 13:52

22 views

Kayseri Talas’ın vazgeçilmezleri arasına giren Maharetli Eller Kadın Üretici Pazarı, ramazan ayında da kurulmaya devam edecek.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Her ayın 1. ve 3. pazarı gerçekleşen organizasyon, ramazan ayının ikinci günü olan 3 Nisan Pazar günü saat 12.00’den itibaren meraklılarını ağırlamaya başlayacak.

Talas Belediyesi ile Kadın Girişimi Üretimi ve İşletme Kooperatifi iş birliğiyle başlatılan ve ilçenin tarihi güzelliklerine sahip Harman Mahalle Meydanında kurulan Maharetli Eller Kadın Üretici Pazarı’nın bu pazar günü de yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

Ev hanımları tarafından hazırlanan birbirinden güzel el emeği işlerin sergilendiği pazarda el işi tekstil ürünlerinden yiyeceklere, ev yemeklerinden süs eşyalarına kadar pek çok ürün vatandaşların beğenisine sunuluyor.