1xbet

Kayseri Kocasinan'dan çocuklara eğlenceli etkinlik - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

11 Ağustos 2022 - 09:11

Kayseri Kocasinan’dan çocuklara eğlenceli etkinlik

Kocasinan Belediyesi, şehit ve gazi çocuklarına yönelik düzenlediği kukla, tiyatro ve vantrolog etkinliğiyle keyifli bir gün yaşattı. Etkinliğe …

Kayseri Kocasinan’dan çocuklara eğlenceli etkinlik
Son Güncelleme :

28 Mart 2022 - 0:04

21 views

Kocasinan Belediyesi, şehit ve gazi çocuklarına yönelik düzenlediği kukla, tiyatro ve vantrolog etkinliğiyle keyifli bir gün yaşattı. Etkinliğe katılan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, ‘Çocuk gülerse dünya güler’ anlayışıyla çalıştıklarını belirterek, “Bütün gayretimiz, çocuklarımızın, gençlerimizin ve şehrimizde yaşayan herkesin yüzünü gülümsetebilmek içindir” dedi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin Kocasinan Belediyesi hizmet binası seminer salonunda, şehit ve gazi çocuklarına yönelik düzenlenen etkinliğe katılan Başkan Çolakbayrakdar, çocuklarla yakından ilgilendi.

Çocuklarla birlikte vakit geçirmekten mutluluk duyduğuna dikkat çeken Başkan Ahmet Çolakbayrakdar, “Önemli konu başlıklarımızdan bir tanesi; gençlerimiz ve çocuklarımızdır. Konu çocuklarımız ve gençlerimiz olduğunda her zaman için pozitif ayrımcılık var. Çocuklarımız her zaman önceliğimizdir. Özellikle şehitlerimizin emaneti, gazilerimizin göz bebeği olan evlatlarımıza yönelik bir etkinlikle çocuklarımızı bir araya getirdik.Sosyal ve kültürel faaliyetlerimizi artırarak devam ettireceğiz” dedi.

Çocuklar ise unutulmaz anlar yaşadıklarını ifade ederek, kendilerine böyle bir hizmet sunulduğu için Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.