1xbet

“Kadının Eseri”nin Bu Haftaki Konukları Şebnem Dönmez ve Ayfer Bozkurt - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

25 Haziran 2022 - 06:58

“Kadının Eseri”nin Bu Haftaki Konukları Şebnem Dönmez ve Ayfer Bozkurt

KOTEX SPONSORLUĞUNDA YAYINLANAN VE GÜÇLÜ KADIN HİKAYELERİNİ KONU ALAN KADININ ESERİ’NİN BU HAFTAKİ KONUKLARI ŞEBNEM DÖNMEZ VE AYFER BOZKURT …

“Kadının Eseri”nin Bu Haftaki Konukları Şebnem Dönmez ve Ayfer Bozkurt
Son Güncelleme :

17 Mart 2022 - 2:14

KOTEX SPONSORLUĞUNDA YAYINLANAN VE GÜÇLÜ KADIN HİKAYELERİNİ KONU ALAN KADININ ESERİ’NİN BU HAFTAKİ KONUKLARI ŞEBNEM DÖNMEZ VE AYFER BOZKURT!

Yapımını Provizyon Medya’nın, sunuculuğunu ise Elçin Ateş Ersoy’un üstlendiği program “Kadının Eseri”, her pazar saat 11.15’te FOX izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor

Programın her bölümünde, hayatları boyunca karşılaştıkları zorlukları aşıp hayallerini gerçekleştiren farklı mesleklerdeki kadınların ilham veren hikayelerine odaklanılıyor.

“İsterse yapar” diyerek kadına her daim cesaret vermeyi hedefleyen Kotex, programın sponsorluğunu üstleniyor ve güçlü kadın hikayeleriyle daha fazla kadına ilham olabilmeyi amaçlıyor.

Ersoy’un farklı alanlarda başarı göstermiş kadın konuklarını ağırladığı ve yolculuklarını samimi bir atmosferde izleyicilere aktardığı programda, tanınmış konuklar da kişisel hikayelerini izleyicilerle paylaşıyorlar.

BU HAFTANIN KONUKLARI ŞEBNEM DÖNMEZ VE AYFER BOZKURT!

Sevilen oyuncu Şebnem Dönmez ile ressam Ayfer Bozkurt programın yeni bölümünde hikayelerini aktaracaklar.

Resim sevdası ilkokuldayken başlayan ancak ailesi tarafından okula gönderilmeyen Ayfer Bozkurt’un kariyer yolculuğu; tarlaya çalışmaya gittiğinde götürdüğü kağıtlara eskizler çizerek başladı. Resim çalışmalarını hiçbir destek ve eğitim almadan sürdüren Bozkurt, izleyiciyle merak uyandıran başarı hikayesini paylaşacak.

FOX’un sevilen dizisi Yasak Elma’ya yeni katılan, güzel oyuncu Şebnem Dönmez ise başarılı oyunculuk kariyerinden bahsedecek, “Kadının Eseri” her hafta olduğu gibi bu hafta da izleyicinin kalbine dokunacak.

Hedeflerine ulaşmak için birçok zorluğa göğüs geren başarılı kadınların cesaret veren hikayelerinden oluşan, Kotex’in sunduğu “Kadının Eseri”, 20 Mart Pazar yeni bölümüyle saat 11.15’te FOX’ta.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı