1xbet

van haber

Kadın Öğretmenler; "Daha yaşanabilir bir dünya diliyoruz" - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

1 Aralık 2023 - 12:36

Kadın Öğretmenler; “Daha yaşanabilir bir dünya diliyoruz”

Şehit Göksu Şafak Şahin İlkokulu Okul Aile Birliği ve Okul Yönetimi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği kapsamında; Ihlamur Ağacı …

Kadın Öğretmenler; “Daha yaşanabilir bir dünya diliyoruz”
Son Güncelleme :

09 Mart 2022 - 3:02

118 views

Şehit Göksu Şafak Şahin İlkokulu Okul Aile Birliği ve Okul Yönetimi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği kapsamında; Ihlamur Ağacı Pastane, Kafe & Restoran sponsorluğunda “iyi ki varsınız kadınlarımıza minnettarız” yazılı pasta kesildi ve etkinlik düzenlendi.

BURSA (İGFA)- Kadın öğretmenlerin eğitimin nadide neferleri olduğunu ifade eden Şehit Göksu Şafak Şahin İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Ömer Küçükkaya; “Bizleri bugünlere getiren kadınlarımızdır. Kadınlarımızın gücünü yakın tarihimizde Kurtuluş Savaşımız da ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşundan bugüne her aşamada görmekteyiz. Kadın demek Medeniyet demektir. Dünya 8 Mart Kadınlar Günü kapsamında bizde en değerlilerimiz olan çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimiz ve kadın personellerimizi unutmadık. Daha Güçlü bir Türkiye için daha Güçlü Çocuklar yetiştiren öğretmenlerimize ve kadınlarımıza minnettarız” dedi.

Şehit Göksu Şafak Şahin İlkokulu Okul Müdür Yardımcısı Esra Şanlı; “Zor şartların yaşandığı bir dünya da kadın öğretmenlerimiz ve personelimiz ile çocuklarımız ve ülkemiz için var gücümüz ile çalışıyoruz. Okul Aile Birliği Başkanımız Sayın Ömer Küçükkaya ve Okul Müdürümüz Sayın Metin Akdağ’ın ortaklaşa programladığı ve Ihlamur Ağacı Pastane, Kafe & Restoran sponsorluğunda düzenlenen etkinlik ile 8 Mart’ta unutulmadık. Öğretmenlerimiz ve personelimiz olarak tüm kadınlar ve çocuklar için daha yaşanabilir bir Dünya diliyoruz” dedi.

Şehit Göksu Şafak Şahin İlkokulu Okul Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Eminsoy; “Fedakâr ve cefakâr öğretmenlerimiz ile kadınlarımızı bu önemli günde unutmadık. Kadınlarımızın emekleri ile var olan ve yetişen çocuklar sayesinde dünya, daha yaşanabilir bir yer olacaktır. Anadolu kadını gücünü ve vatanseverliğini tüm dünyaya kanıtlamıştır. Tüm kadınlarımıza sağlık ve mutluluk diliyoruz” dedi. Program öğretmenlerin pasta kesmesi ve iyi dilek temennileri ile son buldu.