1xbet

İzmir Karabağlar'da 'Türkan Şoray' yaza hazırlanıyor - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

11 Ağustos 2022 - 08:47

İzmir Karabağlar’da ‘Türkan Şoray’ yaza hazırlanıyor

İzmir’de Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu “Türkan Şoray Nikah Salonu”nun bulunduğu alanları çalışmaları yerinde inceledi. İZMİR …

İzmir Karabağlar’da ‘Türkan Şoray’ yaza hazırlanıyor
Son Güncelleme :

03 Nisan 2022 - 10:56

22 views

İzmir’de Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu “Türkan Şoray Nikah Salonu”nun bulunduğu alanları çalışmaları yerinde inceledi.

İZMİR (İGFA) – Karabağlar Belediyesi, yaz aylarında vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Yurtoğlu Mahallesi’ndeki Türkan Şoray Nikah Salonu’nun bulunduğu alana, yeni bir açık hava nikah bölümü kazandırıyor.

Yaklaşık 1000 metrekare alanda yaşama geçirilen bu bölüm 310 kişi kapasiteli olacak. 120 metrekarelik sahnenin yer aldığı alanda, gürültü kirliliğinin önüne geçilmesi için özel bir ses yalıtım sistemi yapılacak.

Özellikle müzisyenlerin bulunduğu sahne bölümünde yalıtım artırılacak.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Türkan Şoray Nikah Salonu’ndaki çalışmaları yerinde inceledi. “Türkan Şoray Nikah Salonu, bu yaz da yoğun bir şekilde hizmet vermeye devam edeceğini kaydeden Başkan Selvitopu, “Oluşturduğumuz bu yeni açık hava nikah bölümüyle de hizmetin kalitesi artmış olacak. Böylece gürültü kirliliğinin önüne geçilecek. Yeni açık hava nikah bölümünü yaz başında hizmete almış olacağız” dedi.