van haber

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin acı günü - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

21 Haziran 2024 - 04:13

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin acı günü

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin İtfaiye Yangın ve Acil Müdahale Şube Müdürlüğü’nde Merkez Bölge Amiri olarak görev yapan 53 yaşındaki İsa …

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin acı günü
Son Güncelleme :

08 Mart 2022 - 1:06

81 views

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin İtfaiye Yangın ve Acil Müdahale Şube Müdürlüğü’nde Merkez Bölge Amiri olarak görev yapan 53 yaşındaki İsa Hatipoğlu, işe gelirken yaşadığı göğüs ağrısı sebebiyle başvurduğu hastanede yaşamını yitirdi. Hatipoğlu için bugün saat 13.00’da Yenişehir İtfaiye Merkezi’nde tören düzenlenecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı İtfaiye Yangın ve Acil Müdahale Şube Müdürlüğü’nde Merkez Bölge Amiri olarak görev yapan 53 yaşındaki İsa Hatipoğlu hayatını kaybetti. Sabah evinden işe gelmek üzere çıkan Hatipoğlu göğsünde ağrı hissederek tedavi olmak amacıyla Buca Seyfi Demirsoy Hastanesi’ne gitti. Kalp krizi geçiren Hatipoğlu tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Evli ve bir çocuk sahibi Hatipoğlu için bugün Saat 13.00’da Yenişehir İtfaiye Merkezi’nde tören yapılacak. Hatipoğlu’nun cenazesi Aydın Yenipazar Mahallesi Tariş Cami’nde kılınacak ikindi namazının ardından Aydın Yenipazar Mezarlığı’na defnedilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı