1xbet

van haber

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'den Bursa'ya kadınlar günü mesajı - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

30 Kasım 2023 - 04:26

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener’den Bursa’ya kadınlar günü mesajı

Dünya 8 Mart Kadın Emekçileri Günü vesilesi ile Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulunan Bursa RUMELİSİAD Kadın Komitesi’nin son durağı İYİ Parti …

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener’den Bursa’ya kadınlar günü mesajı
Son Güncelleme :

09 Mart 2022 - 10:34

104 views

Dünya 8 Mart Kadın Emekçileri Günü vesilesi ile Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulunan Bursa RUMELİSİAD Kadın Komitesi’nin son durağı İYİ Parti Genel Merkezi oldu.

GÜLİN ÖZDEMİR / BURSADA BUGÜN/BURSA İGFA- Bursa RUMELİSİAD Kadın Komitesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü çerçevesinde Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Ankara temasları kapsamında ilk olarak Anıtkabir’e giderek Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ziyaret eden RUMELİSİAD Kadın Komitesi daha sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) Bursa AK Parti ve Bursa CHP milletvekillerini ziyaret etti. RUMELİSİAD Kadın Komitesi’nin son durağı ise İYİ Parti Genel Merkezi oldu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kendilerini makamında ziyaret eden RUMELİSİAD Kadın Komitesi’ne teşekkür ederek, 8 Mart Kadınlar Gününü kutladı.

Samimi bir ortam içerisinde geçen sohbette Başkan Akşener, “Balkan kadınlarının tümüne fazlasıyla güvenirim. Ablamdan, kendimden biliyorum. Büyüklerimize layık olmamız lazım. Onları sık sık hatırlamamız, hatırlatmamız lazım. Bu ülkenin kurucusunu, Atatürk’ü sevdirmemiz biz kadınlara düşüyor. STK’lar bu anlamda çok önemli. Sizin oylarınız çok önemli. Hepinizin kadınlar gününü kutluyorum” şeklinde konuştu.

Akşener’in ayrıca Bursada Bugün’e yaptığı açıklama ise şu şekilde; “Öncelikle ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde beraber olmak, Rumelili kadınlarla bir arada olmak ve sizinle Bursa’ya bir mesaj iletiyor olmak çok güzel bir şey. Buna vesile olduğunuz için ayrıca teşekkür ederim. Bursa’da yaşayan herkese en derin saygı ve selamlarımı iletmek isterim”