1xbet

İTHİB yeniden Ahmet Öksüz’e emanet - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

6 Temmuz 2022 - 15:45

İTHİB yeniden Ahmet Öksüz’e emanet

İstanbul Tekstil Ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) Seçimli Olağan Genel Kurulunda Kahramanmaraşlı İş İnsanı, Kipaş Holding Yönetim …

İTHİB yeniden Ahmet Öksüz’e emanet
Son Güncelleme :

12 Nisan 2022 - 0:46

17 views

İstanbul Tekstil Ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) Seçimli Olağan Genel Kurulunda Kahramanmaraşlı İş İnsanı, Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Öksüz güven tazeledi.

Tural Şahbazlı/Kahramanmaraş İGFA- Başarılı çalışmaları ve projeleri ile İTHİB üyelerinin takdirini kazanan Ahmet Öksüz, İTHİB’e yeniden başkan seçildi.

Bu dönem hedeflerinin dünyanın en büyük ilk 3 ihracatçısından biri olmak olduğunun altını çizen Başkan Ahmet Öksüz genel kurul konuşmasında: “Seçim Sonuçlarının Tüm Sektör Paydaşlarımıza Hayırlı Olmasını Diliyorum. 4 Yıl Önce Gerçekleştirdiğimiz Genel Kurulumuzda Sektörümüze Bir Söz Verdik. Sektörümüzü Dünyanın En Büyük 5 Tedarikçisinden Biri Yapacağız Dedik. Bugün İse Dünyanın En Büyük 5. Tekstil İhracatçısı Olmanın Gururunu Birlikte Yaşıyoruz. İhracatta Pazar çeşitliliği sağlayacak heyetlerimiz ve fuarlarımız, katma değer artışı sağlayacağımız projelerimiz ve tanıtım faaliyetlerimiz ile orta vadede dünyanın en büyük ilk 3 ihracatçısından biri olacağız.”