1xbet

van haber

İstanbul'da ulaşıma 'kar' molası - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

15 Haziran 2024 - 01:54

İstanbul’da ulaşıma ‘kar’ molası

Meteoroloji tarafından İstanbul için verilen ‘turuncu’ alarm kapsamında Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yapılan duyuruda da Marmara …

İstanbul’da ulaşıma ‘kar’ molası
Son Güncelleme :

10 Mart 2022 - 1:52

80 views

Meteoroloji tarafından İstanbul için verilen ‘turuncu’ alarm kapsamında Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yapılan duyuruda da Marmara seferlerine de 13 Mart’a kadar ara verildi.

İSTANBUL (İGFA) – İstanbul’da beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle Marmaray seferlerinin 9-13 Mart tarihleri arasında gece saat 02:00’ye kadar vatandaşlara hizmet vereceği bildirildi.

THY ise, 10 Mart tarihinde beklenen hava muhalefeti nedeniyle İstanbul ve Sabiha Gökçen havalimanları kalkışlı/varışlı bazı seferlerin iptal edildiğini açıkladı. Seferi iptal olan yolcuların uçuş saatine kadar internet sitesi mobil uygulama ve +90 850 333 0 849 numaralı çağrı merkezinden değişiklik veya iade işlemlerinin tamamlanabileceğini kaydedildi.