1xbet

van haber

İstanbul Aile Vakfı’nın Programına Yoğun İlgi - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

21 Şubat 2024 - 00:23

İstanbul Aile Vakfı’nın Programına Yoğun İlgi

Aile odaklı çalışmalarına her geçen gün bir yenisini ekleyen İstanbul Aile Vakfı, çiftlerin sorunları ile etkin bir biçimde başa çıkmalarına …

İstanbul Aile Vakfı’nın Programına Yoğun İlgi
Son Güncelleme :

07 Mart 2022 - 11:40

72 views

Aile odaklı çalışmalarına her geçen gün bir yenisini ekleyen İstanbul Aile Vakfı, çiftlerin sorunları ile etkin bir biçimde başa çıkmalarına, birbirlerini doğru anlamalarına ve doğru iletişim dilini kullanarak yapıcı ve çözümcül bir konuşma ortamı yaratmalarına yardımcı olmak gayesiyle psiko-sosyal eğitimler ve seminerler organize etmeye devam ediyor.

Bu bağlamda Vakıf, 1 Mart Salı 2022 tarihinde Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde saat 11:00-12:30 arasında Uzman Aile Danışmanı Saliha Erdim’in sunduğu ‘’Ailede Eşler Arası İletişim ve Önemi ‘’ konulu konferansını ücretsiz olarak ailelerin istifadesine sundu.

Eşlerin birbiriyle uyumlu ve sağlıklı geçinebilmeleri için önemli ipuçları, çocuk-ebeveyn iletişiminde yapılması gerekenler, örnek huzurlu aile tabloları, hüzünlü ve mutlu aile anıları ile geçen program katılımcılardan tam not aldı.

Program öncesinde katılımcılara İstanbul Aile Vakfı’nın faaliyet alanlarıyla ilgili kısa bir bilgilendirme konuşması yapan Yönetim Kurulu Başkanı Sami YILMAZ, aile odaklı çalışmalara hız kesmeden devam edeceklerini ifade etti.

İstanbul Aile Vakfı Aile Buluşmaları Programı farklı konuk ve konuşmacılarla ilgililerin hizmetine sunulmaya devam edecek. Vakfın programları www.istanbulailevakfi.org adresinden takip edilebiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı