1xbet

“Hayaller ve Hayatlar” 15. ve 16. Bölümleriyle beIN CONNECT’te Yayında! - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

29 Haziran 2022 - 09:56

“Hayaller ve Hayatlar” 15. ve 16. Bölümleriyle beIN CONNECT’te Yayında!

Yapımını NGM’nin, yapımcılığını Nazlı Heptürk’ün üstlendiği, beIN ORIGINALS dizisi Hayaller ve Hayatlar, on beş ve on altıncı bölümleriyle …

“Hayaller ve Hayatlar” 15. ve 16. Bölümleriyle beIN CONNECT’te Yayında!
Son Güncelleme :

08 Nisan 2022 - 0:04

11 views

Yapımını NGM’nin, yapımcılığını Nazlı Heptürk’ün üstlendiği, beIN ORIGINALS dizisi Hayaller ve Hayatlar, on beş ve on altıncı bölümleriyle dijital içerik platformu beIN CONNECT’te!

Güçlü kadın karakterleri, sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosu ile büyük beğeni toplayan “Hayaller ve Hayatlar” her hafta yeni bölümleriyle dijital içerik platformu beIN CONNECT’te izleyicisiyle buluşuyor.

15. Bölüm

Dicle, sırrını en yakın arkadaşlarından daha fazla saklayamayacağına karar verir. Nihayet itiraf ettiğinde kızlar kendilerinden sır saklanmasına içerlerler. Setenay, Emre’ye söyleyemediklerini Dicle ve Melike’ye söylemeye karar verir. Güneş’in başına gelenler bile Meryem ile ilgili yaptığı araştırmaları durdurmaya yetmez. Setenay ikinci kez terk edilmenin acısı ile kendini kuaföre atar.

16. bölüm

Güneş, kaybettiği dosyanın kopyasını arşiv odasındaki karmaşada bulmakta kararlıdır. Dicle, Sergen’e gerçekte bir nişanlısı olmadığını itiraf etmek ister. Setenay kendi yöntemleri ile Emre’yle yüzleşmeye karar verir. Yiğit ve Melike gelecekleri konusunda önemli bir fikir ayrılığına düşer. Güneş’in gecesi hiç beklemediği bir yerde biter.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı