1xbet

FMV Işık Okulları, 23 Nisan coşkusunu Nişantaşı caddelerine taşıdı - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

29 Haziran 2022 - 09:30

FMV Işık Okulları, 23 Nisan coşkusunu Nişantaşı caddelerine taşıdı

FMV Işık Okulları öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusunu 22 Nisan’da Nişantaşı’nda gerçekleştirdikleri bir bando …

FMV Işık Okulları, 23 Nisan coşkusunu Nişantaşı caddelerine taşıdı
Son Güncelleme :

23 Nisan 2022 - 4:00

13 views

FMV Işık Okulları öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusunu 22 Nisan’da Nişantaşı’nda gerçekleştirdikleri bir bando yürüyüşüyle kutladı. FMV Işık Okulları’nın 38 öğrencisinden oluşan bando takımının yürüyüşüne yaklaşık 1000 Işıklı öğrenci ve öğretmenin yanı sıra vatandaşlar da eşlik etti. Hep birlikte marşların da söylendiği etkinlikte izleyenler duygu dolu anlar yaşadı.

FMV Işık Okulları tarafından, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 102. yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlama etkinlikleri çerçevesinde 22 Nisan 2022 Cuma günü 10.00-11.00 saatleri arasında FMV Işık Ortaokulu Bandosu eşliğinde Şişli Nişantaşı’nda “Ulusal Egemenliğe Yürüyüş” gerçekleştirildi. FMV Işık Okulları Nişantaşı Yerleşkesi’nde başlayan yürüyüşe vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Büyük bir coşkuyla gerçekleşen yürüyüşe, Feyziye Mektepleri Vakfı yöneticileri, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve çevre sakinleri katılırken, bando gösterisi büyük ilgi topladı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, FMV Işık Okullarının tüm yerleşkelerinde 23 Nisan Cumartesi günü de törenlerle kutlanmaya devam edecek.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında ayrıca FMV Işık Okulları öğrencilerinin hazırladığı birbirinden güzel eserlerin yer aldığı “Atatürk’ün İzinde Biz Işıklı Çocuklar, Gençler” adlı dijital bir resim sergisi hazırlandı. Sergi bir ay süresince fmv linki üzerinden izlenebilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı