1xbet

Fenomenler “Nasıl Fenomen Oldum”a Konuk Oldu - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

17 Ağustos 2022 - 13:15

Fenomenler “Nasıl Fenomen Oldum”a Konuk Oldu

Yeni bölümleri merakla beklenen beIN ORIGINALS dizisi “Nasıl Fenomen Oldum”, sürükleyici hikayesi ve sürpriz konukları ile izleyicileri …

Fenomenler “Nasıl Fenomen Oldum”a Konuk Oldu
Son Güncelleme :

01 Nisan 2022 - 3:20

18 views

Yeni bölümleri merakla beklenen beIN ORIGINALS dizisi “Nasıl Fenomen Oldum”, sürükleyici hikayesi ve sürpriz konukları ile izleyicileri şaşırtmaya devam ediyor.

Nilperi Şahinkaya’nın başrolünde oynadığı, oyuncu kadrosunda Derya Şensoy, Ahmet Kayakesen, Hülya Duyar, Bahadır Vatanoğlu’nun yer aldığı “Nasıl Fenomen Oldum” isimli dizinin bu hafta 5. ve 6. bölümleri yayınlandı. Dizinin 5. bölümüne sosyal medya fenomenleri Pucca ve Celal Can Algül konuk oldu. Ünlü fenomenler, dizide kendilerini oynadıkları sahneler ile Ala’nın (Nilperi Şahinkaya) adım adım fenomenliğe ilerleyen hikayesine eşlik etti.

Yönetmenliğini Mustafa Kotan’ın yaptığı, yapımcılığını HANN’ın üstlendiği “Nasıl Fenomen Oldum”un merakla beklenen yeni bölümleri her perşembe beIN CONNECT’te yayınlanıyor.

beIN ORIGINALS yapımı yeni dizi “Nasıl Fenomen Oldum” izleyenleri; çok zengin bir kız olan Ala’nın (Nilperi Şahinkaya) ailesinin iflas etmesinin ardından, aslında hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı yaşantısına ve içinde bir intikam hikayesi barındıran, fenomenliğe uzanan yolculuğuna sürüklüyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı