1xbet

Diyanet İşleri Başkanı Eskişehir'de bir imamın evinde sahur yaptı - Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli HaberleriKocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Son Dakika Kocaeli Haberleri

1 Temmuz 2022 - 19:57

Diyanet İşleri Başkanı Eskişehir’de bir imamın evinde sahur yaptı

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, sahurda Ünal ailesinin evine konuk oldu ESKİŞEHİR (İGFA) – Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, eşi Seher …

Diyanet İşleri Başkanı Eskişehir’de bir imamın evinde sahur yaptı
Son Güncelleme :

12 Nisan 2022 - 0:12

11 views

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, sahurda Ünal ailesinin evine konuk oldu

ESKİŞEHİR (İGFA) – Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, eşi Seher Erbaş’la Eskişehir’de İmam Hatip Memiş Ünal ve eşi Hatice Ünal’ın sahur sofrasına konuk oldular.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, eşi Seher Erbaş’la Eskişehir’in Odunpazarı ilçesi Erenköy Fatih Camii İmamı Memiş Ünal ve Hatice Ünal çiftinin sahur sofrasına konuk oldular.

Ünal’ın Odunpazarı ilçesindeki evine giden Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, yemekten sonra Ünal ailesiyle çay içip sohbet etti. Ramazanlarının hayırlı olmasını dileyen Başkan Erbaş, kendilerini sofralarına konuk ettikleri için aileye teşekkürlerini sundu.

Ziyarette Başkan Erbaş’a, Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız ve eşi Dilek Didem Ayyıldız ile Eskişehir İl Müftüsü Bekir Gerek ve eşi Hatice Gerek de eşlik etti.